مناطق تحت پوشش 02188546829 | خدمات بسته بندی و حمل و نقل درون و برون شهری

بسته بندی در تهران

7 روز هفته - 24 ساعته

باربری در تهران

7 روز هفته - 24 ساعته

انبارداری در تهران

7 روز هفته - 24 ساعته

حمل و نقل و باربری درنقاط مختلف تهران

اتوبار لوکس بار با سال ها تجربه و آگاهی از شیوه های نوین باربری، بسته بندی و جابجایی اسباب و اثاثیه در تهران ، با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات در سطح وسیعی از شهر تهران با مناسب ترین تعرفه و قیمت باربری به مشتریان محترم می باشد.

خدمات حمل و نقل ما

شرکت باربری لوکس بار با داشتن پرسنل حرفه ای و زحمتکش و شعب مختلف در سراسر تهران به بهترین نحو ممکن، در زمینه کلیه خدمات تحت عنوان باربری تهران و با بکار بردن نکات مهم در اسباب کشی در بیشتر مناطق تهران (از قبیل باربری شمال تهران، باربری غرب تهران، باربری شرق تهران و غیره) جهت حمل و جابجایی بارهای شما مشتریان گرامی با بهترین کیفیت در خدمت شماست.
خدمات انبارداری لوکس بار تصویر 2
انتخاب سرویس مناسب باربری که متناسب با حجم وسائل و لوازم باشد به شما کمک میکند تا بهترین وسیله را با کمترین هزینه برای انجام باربری و حمل نقل اسباب و لوازم خود در اختیار بگیرید. ماشین های مختلفی جهت باربری وجود دارند که هریک بر اساس نیازهای مختلف و با توجه به حجم بار انتخاب میشوند. همچنین مسقف بودن یا نبودن یک وسیله ممکن است تاثیر بسیار زیادی در نتیجه یک اسباب کشی و باربری داشته باشد.

لوکس بار تا انتهای اسباب کشی و رسیدن به آرامش همراه شما خواهد بود.

مناطق تحت پوشش لوكس بار 2

اتوبار و باربری در شرق تهران

خدمات باربری و اتوبار در شرق تهران شامل بسته بندی اثاث منزل و لوازم شرکت ها، حمل بار داخل شهری می گردد.

شرق تهران شامل مناطق 4، 7 ، 8 و 13 می شود که بدلیل وسعت و تراکم نسبتا زیاد و بافت شهری مخصوص به خود نیازمند آشنایی کافی و دقیق رانندگان به این مناطق است. به همین جهت بسیاری از اهالی این مناطق جهت خدمات اسباب کشی به دنبال یافتن شرکت های اتوبار سمت شرق تهران هستند. یعنی شرکت هایی که در این مناطق از تهران کلیه خدمات بسته بندی، اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم را انجام دهند.

مناطق تحت پوشش لوكس بار

اتوبار و باربری در شمال تهران

شمال تهران از جمله مناطقی است که با توجه به پیشرفت های زیاد و ساختمان سازی های انبوه در آن، میزان تقاضا برای جابجایی و اسباب کشی در آن روز به روز افزایش یافته و نیاز این منطقه برای اتوبار با کیفیت و مطمئن بیشتر می شود.

به همین منظور لوکس بار با در نظر گرفتن میزان تقاضا در این منطقه، اقدام به تدارک شعبه ی فعال باربری شمال تهران نموده است تا بتواند تمامی نیاز های این منطقه چه از نظر کمی و کیفی و چه از نظر اعتبار و ایمنی در حمل و نقل اسباب و اثاثیه شما در مناطق شمالی استان تهران را تحت پوشش کامل خود قرار دهد.

مناطق تحت پوشش لوكس بار 1

اتوبار و باربری در غرب تهران

انجام امور باربری غرب تهران توسط شعبه غرب تهران شرکت لوکس بار یکی از خدمات مربوط به حمل بار و اثاثیه است که ما افتخار ارائه آن را داریم. حمل و بسته بندی اثاثیه منزل و باربری امن همواره یکی از دغدغه های افرادی بوده که قصد جابجایی لوازم و رساندن بار خود به مقصدی خاص دارند.

ما متناسب با نیاز شما از بهترین وسایل حمل نقل جهت حمل لوازم و اثاث شما در مناطق غرب تهران استفاده خواهیم کرد. غرب تهران منطقه ای بسیار وسیع است که محله های زیادی در آن واقع شده است که ما آن را تحت پوشش قرار میدهیم.

سایر خدمات ما

ارائه خدمات انبارداری

انبار داری در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها

خدمات انبارداری ما در تمامی نقاط تهران و شهرستان ها با بالاترین امکانات و بهترین کیفیت انجام می شود کافی است با ما در ارتباط باشید.

خدمات بسته بندی لوکس بار در مناطق

ارائه خدمات بسته بندی انواع وسایل

بسته بندی در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها

خدمات بسته بندی ما در تمامی نقاط تهران و شهرستان ها توسط افراد مجرب همراه با وسایل پیشرفته امروزی انجام می شود کافی است با ما در ارتباط باشید.